Відбулася атестація працівників закладів культури

Дата: 23.11.2018 15:26
Кількість переглядів: 1918

Відповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури затвердженого наказом Міністерства культури і туризму від 16.07.2007 №44 та наказу відділу освіти, культури та з питань сімї, молоді та спорту Немовицької сільської ради від 11.09.2018 р. №25, з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури Немовицької сільської ради, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту, 23 листопада 2018 року відбулась атестація працівників закладів культури.

Атестаційна комісія, під головуванням начальника відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Макриці Людмили Іванівни, заслухала звіти 8-ми працівників, які атестувалися, про виконану у звітному періоді роботу, перспективи подальшого розвитку закладів культури в громаді. Комісією обговорено їх професійні якості і результати діяльності. Всіх працівників культури атестовано, як таких, що відповідають займаній посаді. За результатами проведеної атестації складено протоколи, оформлено атестаційні листи, визначено тарифні розряди, рекомендовано направлення певних працівників на курси підвищення кваліфікації за галузевою програмою.

Портфоліо завідувачки Зносицької публічної бібліотеки Дорошко О. В.

Портфоліо керівника фольклорного колективу Зносицького БК Никончук В. Й.

Портфоліо завідувачки Тиннеської публічної бібліотеки Співак Н. П.