Зліт лідерів учнівського самоврядування в Немовицькій ЗОШ

Дата: 19.11.2018 15:00

16 листопада на базі Немовицької ЗОШ відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Немовицької громади. Участь в заході взяли найуспішніші та найактивніші учні 8-11 класів. На зльоті були присутні голова Немовицької сільської ради Савчин Віктор Макарович і начальник відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту Немовицької с/р Макриця Людмила Іванівна, які наголосили на важливості розвитку учнівського самоврядування в школах для майбутнього не тільки нашої громади, а й всієї держави, оскільки це дає змогу виявити майбутніх лідерів.

В рамках зльоту було обговорено та прийнято Положення про Раду старшокласників Немовицької сільської ради, визначено її структуру, повноваження та функції. Були сформульовані та обговорені завдання центрів учнівського самоврядування. Крім того, було визначено закони (настанови) лідерам учнівського самоврядування, дотримання яких забезпечить «лідерам» авторитет та повагу серед всіх учнів школи.