Концерти до Дня працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2018 11:43

17 і 18 листопада 2018 року в Будинках культури сіл Зносичі та Тинне відбулися святкові концерти, присвячені до Дня працівників сільського господарства. Це свято присвячене всім аграріям, які віддали життя хліборобській праці. Працівники будинків культури влаштували грандіозне свято для селян і працівників СГПП “Маяк” та СГПП “Случ”, де ведучі шанобливо вітали всіх присутніх.

На концерті в Тинному, який мав назву "Дзвенить колоссям нива золота” з вітальним словом виступили староста села Олександр Трохимець та начальник відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Людмила Макриця. Святковий настрій на святі забезпечували діти та дорослі, які підготували великий святковий концерт. Артисти співали, танцювали за що всі аплодували, не шкодуючи долонь. Наприкінці концерту всіх присутніх пригостили святковим короваєм з урожаю тинненських полів.