Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 11:34

Шановні працівники сільського господарства Немовицької об'єднаної громади!

Немовицька сільська рада сердечно вітає Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників нашої громади гідно виходити зі складних, почасти непередбачуваних ситуацій.

В усі часи, як повелося з діда – прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя злагоди в кожну домівку.

Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою, голова  Немовицької сільської ради                                                                       Віктор Савчин