Дeнь Подяки

Дата: 12.11.2018 10:16

Святкування Дня подяки 11 листопада влаштували в Молитовному будинку Церкви Християн віри євангельської села Немовичі. Об’єднуючим фактором свята була молитва подяки Богу за Його щедрі дари.

Храм був прикрашений плодами землі, вишиваними рушниками, квітами.

День подяки – це Свято жнив. В його основі лежить Святе Письмо, Біблія, де говориться про те, що: “Будеш дотримувати свята жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі…” (Вихід 23, 16-19). Також цар Давид закликав дякувати Богові, бо він добрий (1 Хроніка 16, 34). Євангельські церкви завжди намагалися зберегти цю біблійну лінію. У Новому Завіті ця ідея подяки була розширена: дякувати Господу слід за все, що він дає. Тобто, і за родину, і за державу, і за те, що людина може довіритися Йому – Богу».

День подяки передбачає те, що люди висловлюють вдячність Господові також за все те, що можуть зростити на ґрунті своїх сердець, адже у серці можна посіяти й ненависть, а можна – читаючи Біблію – терпеливість, милосердя, мир і спокій.

Пастор Церкви, Олександр Гроц, наголосив, що ми повинні відкрити свої серця і дати Христу змогу побачити ці плоди. Сьогодні свято проходило у час, коли Бог дав Україні свободу. Ми ж покликані відновлювати біблійні елементи і віддавати славу Богу. Прикрасою богослужіння були дитячий християнський хор та гості, які завітали  із села Тутовичі (сім’я Волощуків), а також сім’я, яка приїхала із Чернівців.

Усі присутні на богослужінні мали можливість відпочити та посвяткувати, послухати і долучитися до програми Дня подяки.

Сьогодні дуже важливо, щоб ми не забували про Бога, бо кожна людина має за що подякувати Господу.

Ми віримо, що спільне святкування Дня Подяки ще більше згуртує жителів громади в одну родину.