Засідання міжшкільного методичного об'єднання

Дата: 30.10.2018 13:13

З метою реалізації Нової української школи на базі Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст. 25 жовтня 2018 р. відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Немовицької сільської ради.

Засідання було поділено на два блоки – теоритичний і практичний. Під час теоритичної частини вивчили Державний стандарт початкової освіти, обговорили навчальні види діяльності для досягнення очікуваних результатів в мовно-літературній освітній галузі. Розглянули інтеграцію навичок «Щоденні 5»: читання для себе, читання для когось, слухання, робота зі словами, письмо для себе.

Обговорили використання інтегрованих технологій для досягнення очікуваних результатів навчальної діяльності на уроках української мови та літературного читання:

• технологія «кластера» на уроках літературного читання

• квестова технологія у навчанні мови і літератури;

• метод проектів на уроках літературного читання;

• технологія ЧПКМ (читання і письмо для розвитку критичного мислення.

Перезентовано проекти інтегрованого навчального дня з використанням інноваційних методів та прийомів роботи.

Присутні мали змогу побувати у 1-х класах на уроках української мови та літературного читання з практичним використанням вищезгаданих технологій.