Вітання з Днем храмового свята

Дата: 26.10.2018 11:32

27 жовтня – день пам’яті святої преподобної Параскеви Сербської, котра прославлена Церквою згідно її молитовного подвигу.

У цей день Свято-Параскевська парафія села Немовичі відзначає своє свято – 137-ми річчя з дня забудови Храму.

З цієї нагоди вітаю всіх парафіян і прихожан церкви з цим світлим днем та бажаю, щоб Бог усіх вас тримав в Своїй опіці, всіх вас охороняв від зла і дарував вам мир і спокій у ваших серцях. Нехай благодать Божа примножить вашу віру і наповнить серця ваші Божою любов’ю, щоб ми якнайбільше мали радість в Господньому Дусі, мали більшу силу жити праведно і свято. Дай Боже усім вам доброго здоров’я тілесного і духовного, дай Боже вам щастя і Божого благословення на многії літа.

Також вітаю та висловлюю подяку настоятелю церкви св. Параскеви Сербської протоієрею Володимиру Зущенку за багаторічне пасторське служіння на теренах Немовицької сільської ради, невтомні труди, молитви та нелегку працю у будівництві традицій Української Православної Церкви, збереження і примноження вічних християнських цінностей, та з нагоди 25-річчя служіння церкві Христовій.

Сільський голова                                          Віктор Савчин