Засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради

Дата: 26.10.2018 09:50

П О В І Д О М Л Е Н Н Я:

26 жовтня 2018 року о 16 год. 00 хв. в приміщенні сільської ради (с. Немовичі, Центральна, 4) відбудеться засідання виконавчого комітету Немовицької  сільської ради.

Орієнтований порядок денний:

1. Про хід виконання ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо повноважень в галузі бюджету «Про виконання бюджету сільської ради за дев'ять місяців 2018 року».

Інформує: Савчин В.М. - сільський голова

2. Про розгляд відношення служби у справах неповнолітніх Сарненської райдержадміністрації про взяття дитини, позбавленої батьківського піклування, Самойлової Аліни Миколаївни, на квартирний облік.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

3. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку в с. Немовичі, вул. Михнівка.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

4. Про розгляд заяви гр. Мички Святослава Григоровича щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку в с. Немовичі, вул. В. Чорновола.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

5. Про розгляд заяви гр. Хомич Василя Петровича щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку в с. Немовичі, вул. Яблунева.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

6. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Параниці Павла Володимировича щодо надання дозволу на роздрібну торгівлю продовольчими та промисловими товарами в магазині «Лілея» в селі Немовичі, вул. Центральна, 6а, та погодити графік роботи закладу на осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

7. Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Параниці Наталії Володимирівни щодо надання дозволу на роздрібну торгівлю в магазині «Лілея» в селі Немовичі, вул. Центральна 6б, та погодити графік роботи закладу на осінньо-зимовий період 2018-2019 року.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

8. Про розгляд заяви гр. Магрело Ольги Петрівни щодо надання дозволу на приватизацію квартири в с. Катеринівка.

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

9. Про план роботи виконавчого комітету Немовицької сільської ради на листопад 2018 року.