Волейбольний турнір пам'яті Мички Станіслава Мартиновича

Дата: 18.09.2018 08:36

В неділю 16 вересня біля Немовицької ЗОШ I-III ст. був проведений волейбольний турнір, присвячений пам'яті відомого в Немовичах підприємця Мички Станіслава Мартиновича, який рік тому трагічно загинув з дружиною в авіакатастрофі.

Участь в турнірі, який розпочався зі вступного слова голови громади Савчина Віктора Макаровича й хвилини мовчання, взяли чотири команди: «Сокіл» і «Дивокрай», які представляли Немовичі та «Олімп» й «Фаворит» із Сарн. Розіграш по круговій системі виявив чемпіона – сарненський «Фаворит. Друге місце зайняв «Сокіл» Немовичі, третє – «Олімп» Сарни, четверте – «Дивокрай» Немовичі. Команду-переможця й учасників нагороджували кубками і грамотами Віктор Макарович й син Станіслава Мартиновича – Сергій.

Після закінчення змагань представники команд й організатори турніру відвідали могилу подружжя, де вшанували їх пам'ять.