Спорт – здоров’я, сила духу і краса

Дата: 17.09.2018 12:49

Фото без описуВ цьому році, 14 вересня, учнів шкіл Немовицької громади об’єднав загальношкільний захід присвячений тижню фізичної культури та спорту «Спорт – здоровя, сила духу і краса». Цей захід був проведений недаремно, адже він подарував нам ще одну незвичайну зустріч із спортом та обєднав учнів Немовицької, Зносицької та Тинненської шкіл.

Програма свята була дуже насиченою. Щирими словами присутніх привітали заступник голови Немовицької сільської ради Шмалюх Олександр Володимирович, начальник відділу освіти, культури та з питань сімї, молоді та спорту Макриця Людмила Іванівна, голова міжшкільного методичного об’єднання вчителів фізичної культури і спорту Самойлик Сергій Олександрович та господарка Зносицької школи, де проходили змагання, Власюк Марія Степанівна. Після урочистого відкриття розпочалися змагання, які підготували і провели вчителі фізичної культуриестафети, експрес-гра, спортивне орієнтування, перегони на велосипедах, перетягування каната, мікс-волейбол.

Переможців змагань нагородили медалями та кубками. У чесній спортивній боротьбі загальнокомандну перемогу здобули учні Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. День був насиченим, цікавим та змістовним. Бажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя не обмежується одним заходом, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.

Дякуємо усім учасникам та організаторам змагань!!!