З Днем працівника лісу!

Дата: 14.09.2018 11:12

Шановні лісівники!

Вітаємо Вас з  професійним святом — Днем працівника лісу!

Ваша професія — одна з найважливіших на Землі. Оскільки ліси – це прекрасний, здібний до відтворення природний комплекс, надійний екологічний щит, який захищає природу і забезпечує охорону здоров‘я людини. Щоденна праця лісівників в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

Дякуємо всім, хто  трудиться в ім'я відновлення й розвитку лісового комплексу громади, любить і береже природу. Попереду у вас – важливе завдання  зі зміцнення екологічного й ресурсного потенціалу лісів і підвищення ефективності лісового господарства.

Бажаємо вам здоров’я, подальших успіхів у роботі, особистого щастя й сімейного благополуччя!

З повагою,

Немовицький сільський голова Віктор Савчин,

депутатський корпус та виконавчий апарат