Свято Першого дзвоника

Дата: 04.09.2018 15:49

Буквально вчора, 3 вересня 2018 року, у всіх закладах загальної середньої освіти Немовицької сільської ради пролунав перший дзвінок. Саме в цей день всі дороги вели учнів, батьків та вчителів до школи. Кожен з хвилюванням поспішав на свято Знань. Особливо незабутнім воно було для першокласників, які тримаючись за батьківські руки вперше ступили на досі незвідану дорогу – дорогу до знань! 227 першачків розпочали навчання в Новій українській школі та ще 1840 учнів продовжуватимуть здобувати знання в закладах освіти громади.

Розпочинається новий навчальний рік, який напевне буде нелегким та по-своєму особливим. Протягом року вчителі щедро ділитимуться своїми знаннями з учнями, а згодом пожинатимуть плоди своєї праці. Отож, натхнення, терпіння та наснаги великій освітянській родині!

Більше фото тут і тут.