Навчальні заклади Немовицької ОТГ готові до нового 2018/2019 навчального року

Дата: 21.08.2018 10:49

Вже традиційно перед початком навчального року проводиться огляд стану готовності  закладів загальної середньої та дошкільної освіти до нового навчального року. Отож і цей рік не був винятком.

На виконання розпорядження Немовицького сільського голови №326 від 23 липня 2018 року робочою групою на чолі з заступником сільського голови Шмалюхом Олександром Володимировичем, проведено огляд готовності 5 закладів загальної середньої освіти та 4 закладів дошкільної освіти. Колективи всіх закладів за підтримки Немовицької сільської ради у співпраці з вчительськими колективами та батьківською громадськісю провели ремонти приміщень і споруд закладів освіти, підготували прилеглі території. Усі перевірені заклади освіти Немовицької сільської ради вчасно і якісно підготовлені до нового 2018-2019 навчального року та готові прийняти своїх учнів та вихованців.

Фото з огляду >>