День молоді 2018!

Дата: 25.06.2018 14:26

Щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді» вся Україна відзначає День молоді! Це свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України». Отож, Немовицька сільська рада теж не залишається осторонь, не забуває про молодь своєї територіальної громади та різноманітними заходами, приуроченими до цього Дня, показує свою турботу про юних жителів краю.

Саме 24 червня 2018 року села, що входять до складу Немовицької громади провели різноманітні заходи, акції, змагання, святкові концерти в честь свята.

Соціальна акція «Обміняй цигарку на цукерку» цього дня стала чудовим прикладом того, як можна мотивувати людей до здорового способу життя. Адже не один десяток осіб, які курять, з великим задоволенням взяли участь в ній.

Також були організовані книжкові виставки та години державності «Конституція України: від гетьмана до Президента України», аби не забути і про інший, не менш важливий день – День Конституції України.

По закладах культури проводилися святкові концерти, найбільш активну молодь громади відзначили грамотами.

Діяли виставки фотохудожників, проводилося караоке, а в проміжках між цими заходами всі бажаючі могли покуштували солодкої вати та розважити своїх діток на атракціонах.

Спортивну частину свята становив чемпіонат Сарненського району з футболу 9 тур:

«Маяк» с. Зносичі – «Горинь» с. Тутовичі; «Случ» с. Тинне – «Горинь» с. Степань;  «Сокіл» с. Немовичі – «Нива» с. В. Вербче.

Крім того, у с. Тинне провели змагання з пляжного волейболу, змагання з шахів та шашок, а в с. Зносичі ще й стрільбу в тиру та тенісний турнір.

І на завершення всіх чекала святкова дискотека!

Фото без описуБІЛЬШЕ ФОТО>>>