Засідання позачергової сесії Немовицької сільської ради

Дата: 23.06.2018 09:23

26 червня 2018 року о 10 год 00 хв  в приміщенні будинку культури с. Немовичі відбуденться засідання позачергової сесії сьомого скликання Немовицької сільської ради (о 9 год 30 хв - засідання постійних комісій).

П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й

1. Про встановлення місцевих податків та зборів.

Інформують: М. Колядко – секретар сільської ради

Н. Дубина – нач. земельного відділу

1. Про визначення розпорядника коштів субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Інформує: Т. Тищук – нач. фінансового відділу

1. Про затвердження переліку об'єктів, що будуть фінансуватись за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад.

Інформує: І. Мякішев – спеціаліст по інвестиціях