Змагання зі спортивного туризму

Дата: 18.06.2018 15:31

Стало доброю традицією щороку проводити змагання з туризму серед школярів Сарненщини. Цьогоріч змагання проводились 13-15 червня в лісовому масиві поблизу села Грушівка (біля Степаня). Прийняти участь з’їхались 13 команд із усього Сарненського району, в тому числі й наші спортсмени з Немовицької ОТГ.

Змагання проходили у 2 етапи: спортивного орієнтування та спортивного туризму.

14 червня у змаганнях зі спортивного орієнтування прийняли участь 29 хлопців та 27 дівчат. Команда Немовицької ОТГ виборола почесне 3 місце, а учениця 10 класу Зносицької ЗОШ I-III ст. Лазарець Ірина посіла 3 місце в одиночному заліку.

15 червня у змаганнях зі спортивного туризму стартували 13 команд. Наша команда продемонструвала хорошу спортивну підготовку.

Побажаємо юним туристам удачі і натхнення на наступний рік та висловимо слова подяки вчителям, які їх готували.