Відбулася нарада з керівниками та заступниками керівників закладів освіти Немовицької сільської ради!

Дата: 14.06.2018 10:07

13 червня 2018 року на базі Немовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася нарада відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради з керівниками та заступниками керівників закладів освіти Немовицької сільської ради.

В ході наради було розглянуто 5 питань:

1. Пріоритетні напрями діяльності методичних служб в умовах модернізаційних змін (по наслідках участі у нараді проведеної Рівненським  ОІППО 08.06.2018 року для  завідувачів районними, та в об’єднаних територіальних громадах методичних кабінетів)

Мельник Н.С. заступник директора з навчально-виховної роботи Зносицької   ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Пріоритетні напрями організації виховної роботи в  закладі освіти (з досвіду роботи заступника з виховної роботи Зносицької ЗОШ І – ІІІ ст.)

Панасюк Л.О. заступник директора з

виховної роботи Зносицької   ЗОШ І-ІІІ ст.

1. Аналіз моніторингу  освітнього процесу проведеного в квітні 2018 року в закладах освіти Немовицької сільської ради.

Свирид О.Г. спеціаліст з питань освіти відділу освіти, культури та з

питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради.

1. Кількісний та якісний склад міжшкільної методичної ради. Вибір голови міжшкільної методичної ради.

Макриця Л.І. начальник відділу освіти,культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради.

1. Різне.Фото без опису

Кожен з присутніх мав змогу отримати для себе багато необхідної та корисної інформації, яку згодом використає у своїй управлінській та педагогічній діяльності, а головне – був зроблений ще один крок на шляху створення міжшкільної методичної ради.