СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 25.05.2018 12:24

25 травня у закладах освіти Немовицької сільської ради пролунав останній дзвінок 2017-2018 навчального року.

.

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Останній шкільний дзвоник для вас дорогі наші випускники – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни.
Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення! У вирії життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.

Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти Вам у всьому! В добру путь!

Немовицький сільський голова                               В.М. Савчин