З  Днем Матері!

Дата: 13.05.2018 07:47

Дорогі жінки, любі наші матері!

Від щирого серця вітаємо  Вас з найтеплішим і найдушевнішим святом – з  Днем Матері!

Вас щиро вітає вся наша Громада,

Матусі рідненьки, матусі єдині,

Усі ми Вас любим і всіх повожаєм,

Усі ми Вам щастя, здоров’я бажаєм!

Найніжніші, найсокровеніші, найкращі слова ми бережемо в своїй душі для них. І все прекрасне в людині — від променів сонця і від молока матері. Бо немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських.

У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертвування. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху, і лише з втратою такої близької людини, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

Особливі слова подяки висловлюю багатодітним матерям Немовицької сільської ради  та всім жінкам, які взяли у свої сім’ї на виховання дітей-сиріт.

Кожна з 682 матерів-героїнь, які проживають у селах нашої громади, — це відомі та шановані люди у нашій громаді, бо їхніх  дітей хвалять сусіди, їх пам’ятають учителі як старанних і працьовитих школярів, ніхто з них не осоромив свою родину і свою малу батьківщину, у трудових колективах мати та її діти мають добру славу і користуються авторитетом, а вже дорослі успішні діти будують власні родини, так схожі на материнські…

В міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Від щирого серця вітаю всіх Мам з їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Хай у ваших очах не гаснуть усмішки! А ваші діти ніколи Вас не забувають!

Зі святом!

З повагою Віктор Савчин