Немовицька сільська рада у пошуках фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб

Дата: 04.09.2024 16:39

У рамках ініціативи Міністерства у справах ветеранів України у Немовицькій сільській раді відкрито прийом заяв від кандидатів на посади фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Кандидати на посаду можуть подати заяву винятково в електронній формі через веб-платформу е-Ветеран. На ній Мінветеранів створило спеціальний електронний сервіс для зручної подачі необхідних документів на участь у відборі.

Фахівець із супроводу з ветеранів війни та демобілізованих осіб забезпечує:

- інформаційний супровід та підтримку;

- консультує щодо отримання статусів, пільг, послуг, житла;

- проходження реабілітації;

- працевлаштування;

- започаткування власної справи;

- надає юридичну допомогу;

- скеровує до інших фахівців.

Після подання заяви, кандидати проходять тестування на знання законодавства та психологічне тестування. Система повідомляє про результат поданої заявки, після чого вона опрацьовується Мінветеранів та скеровується до органів місцевого самоврядування для подальшого розгляду комісією.

Перевага надаватиметься кандидатам, які мають статус ветерана війни, особи з особливими заслугами перед Батьківщиною, постраждалого учасника Революції Гідності, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, Захисника/Захисниці України та перебувають на обліку в ЄДРВВ. Проте головним пріоритетом під час відбору є професійні якості кандидатів та їхня здатність надавати ефективні послуги.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (03655) 97-2-20.