Дата: 12.08.2024 15:21

14 серпня  2024 року о 14 год. 00 хв. у Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 6) відбудеться засідання виконавчого комітету.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про  затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету   Немовицької сільської ради.

Інформує. Трохимець О.П.-сільський голова

2.Про схвалення звіту про виконання бюджету Немовицької сільської територіальної громади за перше півріччя 2024 року.

Інформує: Яковець О.І.-начальник фінансового відділу сільської ради.

3.Про підготовку закладів освіти Немовицької сільської ради до початку нового навчального 2024-2025 року

Інформує: Саванчук С.В.-начальник відділу освіти, культури, молоді та

спорту сільської ради.

4.Про затвердження клопотання опікунської ради про продовження строку дії рішення суду про визнання особи недієздатною, встановлення стосовно неї опіки та призначення опікуна.

Інформує: Потапович С.П.-начальник відділу соціального захисту

5. Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Немовицькій сільській раді.

Інформує: Потапович С.П.-начальник відділу соціального захисту

6.Про надання дозволу на укладання договору дарування.

Інформує. Примак А.С.-в.о. начальника служби у справах дітей.

7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Інформує. Примак А.С.-в.о. начальника служби у справах дітей.

8.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9.Про створення ради безбар’єрності Немовицької сільської ради

Інформує: Крат О.В.-начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ

10.Про розгляд заяви Генько Людмили Петрівни, жительки с.Немовичі, щодо надання дозволу на відкриття закладу торгівлі з продажу продуктів харчування в селі Немовичі вул.Михнівка, 38А та погодження графіка роботи закладу торгівлі

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

11.Про розгляд заяви гр.Бикової Т.К.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.