Немовицька сільська рада інформує

Дата: 05.08.2024 15:12

10 серпня 2024 року на території Сарненського району у м. Сарни планується проведення заходу соціальної адаптації ветеранів війни і членів їх сімей «Сарненська звитяга».

Сарненська звитяга» – це захід, де ви дізнаєтеся про всі доступні можливості для ветеранів та їхніх сімей.

Завданнями заходу є:

1. Інформування ветеранів війни і членів їх сімей про установи і організації, діяльність яких спрямована на їх підтримку.

2. Залучення ветеранів війни і членів їх сімей до рухової активності і занять фізичною культурою і спортом.

3. Сприяння ветеранам та членам їх сімей в отриманні нових затребуваних професій або перекваліфікації, працевлаштуванні, відкритті або розширенні власної справи.

4. Підтримка ветеранського бізнесу та соціально орієнтованого бізнесу, зокрема такого, який підтримує ветеранів війни та членів їх сімей.

Окрім корисної інформації, на вас чекатимуть фуд-корт, дитячий майданчик, ігри доброї волі та спеціальний гість – KOZAK SIROMAHA!

Захід буде проводитись в центр міста Сарни, сквер біля фонтану навпроти будівлі Сарненської міської ради, субота 10 серпня 2024 року о 12:00 офіційне відкриття.

Ветеранам та членам їх сімей, які бажають відвідати захід,  Немовицька сільська рада пропонує перевезення автобусним транспортом.

Виїзд:  субота 10 серпня 2024 року:

с. Тинне о 10:45 год. – відповідальна особа Омельковець Олександр Іванович,

тел. 0971774694;

с. Зносичі о 11:15 год. – відповідальна особа Барановська Галина Михайлівна, тел. 0982711648;

с. Немовичі о 11.40 год. – відповідальна особа Потапович Світлана Пилипівна, тел. 0684406332.

Детальна інформація за телефонами відповідальних осіб.