Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 29.07.2024 11:25

29 липня 2024 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді. Учасники засідання розглянули низку важливих питань.

На засідання комісії ТЕБ та НС було розглянуто  питання щодо заходів стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Немовицькій територіальній громаді.

Також, членами комісії було обговорено та затверджено План підготовки Немовицької сільської ради до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2025 році.

За результатами засідання комісії прийнято відповідне протокольне рішення з установленими термінами до виконання.