Головне управління ДСНС у Рівненській області інформує!

Дата: 15.07.2024 16:12

Головне управління ДСНС у Рівненській області інформує, що спалювання сухої рослинності суворо заборонене законом!

Штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах складає від 1530 до 4590 гривень.

Адміністративна відповідальність за самовільне випалювання рослинності або її залишків складає від 3060 до 6120 гривень.

У разі нанесення шкоди здоров’ю людей або майну у великому розмірі внаслідок порушення вимог пожежної безпеки зловмисник притягається до кримінальної відповідальності.

Бережіть себе і нашу рідну землю.

У випадках виявлення пожежі – негайно повідомте про це рятувальників за телефонами «101» або «112».