День українських миротворців

Дата: 15.07.2024 14:39

Традиційно 15 липня в Україні відзначають важливе свято присвячене мужнім та відважним героям — День українських миротворців. Ця дата започаткована, щоб нагадати про внесок у справу підтримання миру та безпеки у світі, а також ушанувати й зберегти пам’ять про тих, хто загинув, виконуючи свій обов'язок. Українські воїни завжди були прикладом мужності та хоробрості. Вони не лише захищають власну землю від російського агресора, а й виконують завдання в найгарячіших точках світу. Участь наших військових у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки зміцнює авторитет України як надійного партнера на світовій арені. Та з початком повномасштабної війни всі миротворчі місії були відкликані. Проте, ми не забули подвиги наших військових для встановлення миру на Землі. Щиро дякуємо українським військовим, які відносять себе до почесних звань миротворців, пишаємося вашим професіоналізмом та відвагою! Бажаємо успіхів та мирного неба!

В.о. Немовицького сільського голови                              Тамара АЗІЗОВА