Українсько – швейцарський проект «Діємо для зроров’я. Все турбота» продовжує роботу у Немовицькій громаді

Дата: 12.07.2024 15:56

Мобільна бригада в супроводі медичного та соціального працівників обстежили громадян 60+ та людей, які не в змозі самостійно пересуватися в населених пунктах Немовицької громади, а саме с.Тинне, с.Зносичі, с.Катеринівка та с.Гута-Перейма. З 10 липня розпочали роботу в с.Немовичі.

Нагадуємо, дана бригада надає послуги з вимірювання глюкози крові, сатурації кисню в крові, пульс, артеріальний тиск та надають психологічну підтримку потребуючим. По потребі, пацієнтам будуть надані засоби гігієни: підгузники, мед.пеленки, вологі серветки, проти пролежневі матраси тощо.

Бережіть себе та своїх рідних! Спільними зусиллями попередимо захворювання та продовжимо якість життя пацієнтів!