Боротьба з небезпечною амброзією – справа всіх і кожного!

Дата: 05.07.2024 15:20

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) – це злісний бур’ян, цвітіння якого починається в кінці червня і триває до жовтня, пилок рослин є сильним алергеном і викликає алергічні захворювання (бронхіальна астма, алергічний риніт, атопічний дерматит, контактні дерматити).

Щоб подолати амброзію необхідно кілька разів за літо її скошувати, щоб рослина не встигала зацвісти.

Найкращий варіант у боротьбі з цією рослиною – виривати її з корінням та використовувати фітоценотичний метод – висівати на ділянках де росте бур’ян багаторічних злаково-бобових травосумішей або газонних трав. Розстилання газонних рулонів також сприяє пригніченню росту амброзії полинолистої.

У випадку виявлення амброзії землевласникам, сільськогосподарським виробникам, власникам земельних та присадибних ділянок необхідно негайно провести заходи по її знищенню.

Не будь байдужим до людей з алергією – знищуй амброзію!