08 червня 2024 року в Немовицькій територіальній громаді - День жалоби

Дата: 07.06.2024 10:14

08 червня 2024 року на території Немовицької територіальної громади оголошено Днем жалоби в пам’ять про військовослужбовця  Тарапана Олексія Івановича, 26 серпня 1974 року народження, жителя села Немовичі, який загинув захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідне розпорядження підписав Немовицький сільський голова.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Також, 08 червня 2024 року скасовано проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Вірний військовій Присязі та українському народові, Олексій Тарапан з гідністю ніс військову службу, вірив у Перемогу та цілісну, вірну Україну й віддав найцінніше за цю мрію – своє життя.

Орієнтовно о 10:00 кортеж з тілом Героя прибуде до с.Немовичі.

Закликаємо жителів громади гідно, із державною символікою, квітами, зустріти та провести в останню земну дорогу нашого Захисника.

Вічна слава і пам’ять Герою!