Добра традиція вшанування

Дата: 15.05.2024 11:57

Щороку у вівторок після поминальної неділі вже доброю традицією з 2014 року у Немовицькій громаді стало проводити молебень за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України, її волю та добробут українського народу. Це і військові, і цивільні: герої УПА, другої світової війни, Небесної Сотні, січові стрільці, а також новітні Герої, які загинули у війні з російським окупантом.

Разом з духовенством, вірянами та небайдужими жителями громади - 14 травня у даному заході взяв участь сільський голова  Немовицької громади Олександр ТРОХИМЕЦЬ.

Присутні помолилися за мир в Україні, за Господню поміч і захист для українських захисників та вшанували пам'ять про всіх Героїв покладанням квітів.

Немовицька сільська рада  висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до даного заходу.