Про участь у стратегічній сесії: «Стратегічні пріоритети розвитку Рівненщини: роль і місце територіальних громад»

Дата: 22.04.2024 14:29

19 квітня 2024 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Немовицької сільської ради Тамара АЗІЗОВА взяла участь в стратегічній сесії на тему «Стратегічні пріоритети розвитку Рівненщини: роль і місце територіальних громад», яку організовував Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Рівненською обласною військовою адміністрацією.

Цей захід присвячувався актуалізації Стратегії регіонального розвитку Рівненської області на період до 2027 року та здійснювалось обговорення інтеграції комплексного просторового планування з сучасними інструментами просторового аналізу. Під час засідання відбулась презентація проєкту змін до Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року, було розглянуто організаційні питання щодо розроблення проєкту плану заходів на 2024 – 2027 роки із реалізації Стратегії розвитку області.

До розробки головного документу області долучились понад 70 фахівців різних сфер Рівненщини (представники влади, громадських організацій, програм міжнародної технічної допомоги, бізнесмени та науковці).  Ми вдячні кожному, хто робить свій внесок у зміцнення безпеки та стійкості нашої держави.