Щодо пожежі на сміттєзвалищі у селі Немовичі

Дата: 19.04.2024 14:12

Шановні жителі Немовицької територіальної громади!

Протягом минулої доби вкотре сталася пожежа на  сміттєзвалищі у  Немовицькій територіальній громаді, а саме, у селі Немовичі. Близько 6 годин працювали - КП "БЛАГОСЕРВІС", місцева пожежна охорона та Сарненське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області. Пожежу ліквідовано.

Зважаючи на вище викладене, вкотре нагадуємо та просимо всіх жителів громади бути пильними при самовільному вивезенні сміття, не спалювати його самостійно, адже шкода від самовільного й не контрольованого спалювання сміття становить велику небезпеку. Під час горіння твердо-побутових відходів, рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які несуть значну шкоду здоров’ю людини та додаткові витрати для громади.  Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків. Будьте свідомими! З турботою про довкілля та здоров'я кожного із нас.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за нижче наведеними номерами телефонів до чергового місцевої пожежної охорони по території Немовицької сільської ради, які працюють цілодобово, адже кожна хвилина при виникненні пожежі має вирішальне значення.

с. Немовичі - тел. 099 292 12 73

с. Зносичі -  тел. 097 691 08 00