Відбулось засідання комімсії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 16.04.2024 10:04

15 квітня 2024 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді. Учасники засідання розглянули низку важливих питань.

Перше питання порядку денного стосувалось діяльності Пунктів незламності Немовицької сільської ради у весняно-літній період 2024 року.  Також, на місцевому засіданні комісії ТЕБ та НС було розглянуто – про зняття обмежувальних заходів у зв’язку з поширенням на території Немовицької територіальної громади грипу  та ГРВІ та запровадження профілактичних заходів у зв’язку із захворюванням на кашлюк.

З урахуванням доповідей та за результатами обговорення, були надані відповідні доручення щодо виконання протокольного рішення комісії ТЕБ та НС Немовицької сільської ради.