Увага! Про грошову компенсацію харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 05.04.2024 15:32

Відповідно до  пункту 11 статті 30 Закону України «Про  статус і соціальний    захист   громадян,   які   постраждали   внаслідок Чорнобильської   катастрофи» право на безоплатне харчування  мають учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої освіти, розташованих на територіях радіоактивного забруднення.    Згідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 155 від 8 лютого 1997 р. «Про порядок та розміри компенсаційних виплат дітям, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи» грошова компенсація виплачується у разі коли дитина  тимчасово  не відвідувала заклад освіти, Батькам цієї дитини  видається довідка з закладу освіти (за  підписом  його  керівника)  про  те, що дитина не відвідувала заклад освіти протягом відповідного періоду. Зазначена грошова компенсація виплачується  за  попередній календарний місяць, протягом якого потерпіла дитина не харчувалася в їдальні закладу освіти або не відвідувала даний заклад.

З 01.04.2024 для виплати грошової компенсації, посадовою особою Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Немовицької сільської ради, приймаються щомісячно заяви від батьків потерпілої дитини з необхідними документами (довідка, що дитина не відвідувала заклад освіти протягом відповідного періоду, паспорт одного з батьків, на чиє ім’я видана довідка, свідоцтво про народження дитини, посвідчення дитини постраждалої внаслідок Чорнобильської катастрофи, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, реквізити банківського рахунку).

Одночасно повідомляємо, що заяву на грошову компенсацію за харчування дітей потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, можуть подати виключно батьки за особистої присутності.