Друга річниця світлої пам'яті Героя Володимира Онисковця

Дата: 05.04.2024 07:54

5 квітня 2024 року, минає друга річниця, як Немовицька громада втратила воїна, жителя села Тинне - Володимира Миколайовича Онисковця. Обірвалося життя надзвичайної і світлої людини, Воїна, який завжди був готовий пожертвувати собою. Як і в мирному житті, так і за надскладних, нелюдських умов він залишався собою – щирим, відкритим, готовим прийняти будь-який виклик. Його ім’я навіки закарбоване в історії нашої боротьби за цілісність та незалежність України.

Сьогодні, разом з дружиною воїна Тетяною Онисковець, сільський голова Олександр Трохимець та секретар сільської ради Микола Колядко відвідали могилу захисника України, поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героя.

Низький уклін, вічна пам’ять та слава українському Захиснику, який захищав право кожного громадянина жити у вільній країні, за наше з вами вільне і мирне майбуття.  Схилімо голови в  пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас… Не можемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!

Герої не вмирають, пам’ять про них живе вічно в наших серцях!

Слава Україні!

Героям Слава!