28 березня у Немовицькій територіальній громаді - День жалоби

Дата: 27.03.2024 15:39

28 березня на території Немовицької територіальної громади оголошено Днем жалоби в пам’ять про військовослужбовця Михайла Дорошка, який помер на Рівненському полігоні незадовго після повернення з Запорізького напрямкуВідповідне розпорядження підписав сільський голова.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Також, 28 березня 2024 року скасовано проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Гідно зустрінемо та проведемо в останню путь нашого героя-захисника, Дорошка Михайла Михайловича.

Кортеж з Героєм проїжджатиме завтра через с.Немовичі 9:30-10.00 в с.Зносичі приблизно о 10:00 ранку.
Просимо всіх зустріти героя живим коридором та вшанувати пам'ять про нашого захисника

Вшануймо і віддаймо честь нашому Герою.

Слава Україні! Героям Слава!