Про підсумки І етапу огляду-конкурсу української естрадної пісні ЮНА ЗІРКА

Дата: 26.03.2024 10:38

У закладах загальної середньої освіти Немовицької громади було підведено підсумки І етапу (відбіркового)  огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». На конкурс були представлені роботи солістів та колективів закладів освіти. При оцінюванні журі враховувало: оригінальність, артистичність, вміння презентувати свій талант; чистоту інтонування; культуру виконавської сценічної майстерності; відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям; якість музичного супроводу; дотримання технічних вимог. Згідно з рішенням журі визнано призерами:

Немовицький ліцей:

Номінація «Солісти» молодша вікова категорія

• учениця 4-А класу Наконечна Зоряна (І місце);
  • учениця 4-А класу Ковальчук Любомира (ІІ місце);
  • учень 4-А класу Паньковець Дмитро (ІІІ місце);
  • учениця 4-Б класу Власенко Анна (ІІІ місце).

Номінація «Естрадні колективи» (дуети, тріо, квартети, ансамблі, гурти)  молодша вікова категорія

• квартет у складі учнів 4-А класу Албутова Володимира, Касіянчука Романа, Кір'яха Дениса, Наконечного Давида (І місце).

Номінація «Естрадні колективи» (дуети, тріо, квартети, ансамблі, гурти) в середній віковій категорії перемогу отримав дует у складі учнів 5-Б класу Прозапаса Олександра, Леончика Веніаміна (І місце).

Зносицький ліцей

Номінація «Солісти» середня вікова категорія

• учениці 6-Б класу Олеся та Аліса Лобасюк (І місце).

Тинненський ліцей

Номінація «Солісти» старша вікова категорія

• тріо у складі учениць 9 класу  Омельковець Вікторії, Коток Вікторії, Омельковець Соломії (І місце).

Щиро вітаємо призерів  та їх наставників! Бажаємо невичерпної  творчої наснаги та успіхів у подальших конкурсах!