Українсько-швейцарський проект «Діємо для здоров’я. Все турбота.» розпочав роботу у Немовицькій територіальній громаді

Дата: 22.03.2024 09:30

Українсько-швейцарський проект «Діємо для здоровя. Все турбота.» запрацював у Немовицькій громаді! 20.03.2024 році відбулася робоча зустріч безпосередньо з мобільною бригадою, яка надаватиме послуги для маломобільних груп населення: особам з інвалідністю від 18 років, які не взмозі самостійно пересуватися та людям віком більше 60 років безкоштовно.

Мобільна бригада в супроводі медичного та соціального працівника, почне працювати з 25.03 в с.Тинне, виїзні дні – понеділок, середа. Медичними працівниками КНП «Немовицький ЦПМСД» жителі громади, які задекларовані до даного закладу, будуть попереджені завчасно (за згодою) до приїзду бригади за місцем проживання.

Нагадуємо, по потребі, пацієнтам будуть надані засоби гігієни: підгузники, мед.пеленки, вологі серветки, проти пролежневі матраси, тощо.