ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з території Немовицької територіальної громади Сарненського району Рівненської області

Дата: 19.03.2024 14:01

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

1.1. Повне найменування: Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області.

1.2. Юридична адреса: 34540, Рівненська область, Сарненський район с.Немовичі, вул. Центральна, 4, 2 поверх кабінет Відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунальних послуг.

Підстава для проведення конкурсу.

2.1. Рішення виконавчого комітету Немовицької сільської ради від 13.03.2024 № 30.

3.Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів;

3.1. Місце і час проведення конкурсу: с.Немовичі, вул. Центральна, 4, 2 поверх кабінет сільського голови, 19 квітня 2024 року о 14:00 год.

3.2. Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово- комунальних послуг – Крат Ольга Володимирівна.

Номер телефону: (03655)97-2-20. Електронна пошта: nemovychi_investycij@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу.

4.1. Пропозиція, що подається учасником, повинна містити такі відомості:

– наявність матеріально-технічної бази;

– вартість надання послуг;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: в межах території Немовицької територіальної громади ( загальна площа 3364 га). Об’єкти утворення побутових відходів: житлові будинки, підприємства, установи, організації різних форм власності та інші суб’єкти господарювання Немовицької ТГ.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки:

– 14 багатоквартирних житлових будинків, контейнери відсутні;

– індивідуальні житлові будинки – 3298, контейнери відсутні.

Кількість мешканців таких будинків – 11971 особа.

Характеристика під’їзних шляхів: загальна протяжність вулично-дорожньої мережі – 114км.

Підприємства, установи, організації:

Загальна кількість – 124, з них: 10 – бюджетні установи, які знаходяться в будівлях обладнаних опаленням.

На території громади зареєстровано близько 114 фізичних осіб-підприємців.

Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: Місця видалення відходів розташовані біля населених пунктів:

село Немовичі (1 км на захід від с.Немовичі, 51º25'832'' Пн Ш, 26º59'452'' Сх Д)

село Зносичі (1,3 км на захід від с. Зносичі, 51º13'06'' Пн Ш, 26º40'33'' Сх Д)

село Тинне (1,5 км на північний схід від с. Тинне, 51º10'49'' Пн Ш, 26º47'38'' Сх Д) .

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

8.1. Пропозиції повинні бути подані відповідальному секретареві комісії за адресою: 34540, Рівненська область, Сарненський район с.Немовичі, вул. Центральна, 4, 2 поверх каб. відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунальних послуг, не пізніше 18 квітня 2024 року до 23:00 год. особисто або поштою.

8.2. Конверти (коробки) з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Способи і місце отримання конкурсної документації:

9.1. Місце: 34540, Рівненська область, Сарненський район с.Немовичі, вул. Центральна, 4, 2 поверх кабінет Відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунальних послуг.

9.2. Спосіб: особисто або поштою.

Конкурсна документація