26 лютого - День спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя

Дата: 26.02.2024 12:00

Сьогодні – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

26 лютого 2014 року тисячі кримських татар, українців і представників інших національностей вийшли до будівлі Верховної Ради Криму на мітинг проти російської окупації. Це був прояв стійкості, сміливості й рішучості у боротьбі за територіальну цілісність України.

Тоді, на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф.

26 лютого 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським було підписано Указ №58/2020, про «День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Спротив, який розпочався десять років тому, триває дотепер. Нині український народ в беззаперечній єдності дає відсіч ворогові та звільняє українську землю від окупантів. І ми обов’язково повернемо український Крим та кожен сантиметр української землі!

Крим – це Україна!