УВАГА! Днем жалоби у Немовицькій територіальній громаді оголошено 08 та 09 лютого

Дата: 07.02.2024 11:57

У зв'язку із зміною дати поховання Захисникажителя села Немовичі Боровика Віктора Федоровича, який загинув захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час війни росії проти України, на території Немовицької територіальної громади  Днем жалоби оголошено 8 та 9 лютого.

Відповідне розпорядження підписав Немовицький  сільський голова.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Також, 8 та 9 лютого 2024 року скасовано проведення розважально – концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

09 лютого просимо жителів громади гідно, із державною символікою та квітами, провести в останню путь нашого Захисника.

Нехай пам'ять про Захисника навіки залишиться у наших серцях.

Слава Україні!

Вічна слава і пам’ять нашим героям, які віддали своє життя за незалежність, цілісність і мир України.