День жалоби у Немовицькій територіальній громаді!

Дата: 27.12.2023 17:20

Відповідно до Розпорядження сільського голови, 28 грудня 2023 року оголошено Днем жалоби на території Немовицької громади з метою вшанування пам’яті військовослужбовця жителя села Тинне Омельковця Сергія Івановича, 08.07.1977 року народження, який загинув під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій  незалежно від форм власності.

Також, 28 грудня 2023 року скасовано проведення розважально – концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 28 грудня у селі Тинне.

Просимо жителів громади гідно, із державною символікою та квітами, провести в останню путь нашого Захисника. Нехай пам'ять про Сергія Омельковця навіки залишиться у наших серцях.

Слава Україні!

Вічна слава і пам’ять нашим героям, які віддали своє життя за незалежність, цілісність і мир України.