🕯Знову сумна звістка, знову втрата…

Дата: 22.10.2023 16:31

На превеликий жаль, Немовицьку громаду вчергове сколихнула сумна звістка. 21 жовтня 2023 року, перебуваючи вдома у відпустці, трагічно помер військовослужбовець Коток Юрій Іванович. Захисник – батько п'яти дітей, дідусь, народився 01.01.1973 року та проживав у селі Тинне. З початку повномасштабного російського вторгнення Юрій Коток добровольцем пішов захищати Україну.

Співчуваємо рідним та близьким із цією гіркою та непоправною втратою. Нехай воїн спочиває з Богом. Вічна пам'ять та честь Герою Юрію Котку. Чин похорону відбудеться 23 жовтня в селі Тинне. Поховають військового на місцевому кладовищі. Просимо мешканців громади гідно, із державною символікою та квітами, зустріти нашого Захисника та провести в останню путь!