Туберкульоз виліковний!

Дата: 29.09.2023 21:50

В рамках реалізації проектного впровадження систематичного скринінгу на туберкульоз серед груп ризику на первинному рівні надання медичної допомоги фахівцями проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» (далі -Проект), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН 27 вересня 2023 року проведений моніторинговий візит  за участі фахівців Проекту: Шукатки Володимира - менеджер Проекту, РАТН, Жеребко Ніни - фахівчиня з лабораторної діагностики, консультант РАТН, представника КП  «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний центр» РОР до КНП «Немовицький ЦПМСД».

Завдяки наполегливій праці працівників нашого закладу, на чолі з координатором по туберкульозу лікаря загальної практики-сімейного лікаря АЗПСМ с.Немовичі Вікторії Кичан, представників Проекту та представників КП «Рівненський обласний фтизіопульмоногічний центр» РОР за підтримки Немовицької сільської ради на нашій території за 9 місяців цього року виявлено чотири людини з туберкульозом,  з яких двоє вже вилікувалися та чотири дитини, в яких –латентна форма. Пам’ятайте, туберкульоз виліковний! Зверніться до свого сімейного лікаря та проконсультуйтеся стосовно даного захворювання.