Участь у «кущовому» навчальному семінарі

Дата: 27.09.2023 09:30

З метою покращення здійснення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям  Немовицької громади 26 вересня 2023 року сільський голова Олекандр ТРОХИМЕЦЬ та всі працівники місцевої пожежної охорони взяли участь у «кущовому» навчальному семінарі, який організуло Головне управління ДСНС України у Рівненській області.

На заході відбулося всебічне опрацьовання питань щодо дотримання правил пожежної безпеки, проведено тренування про надання першої медичної допомоги та роз’яснення про  протимінну безпеку. Також, проаналізовано виявлені недоліки та визначено основні напрямки щодо удосконалення організації заходів із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Велика подяка організаторам навчання за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару.