Звернення до жителів громади!

Дата: 26.09.2023 10:06

Шановні жителі Немовицької громади!

Протягом минулої доби сталися пожежі на двох сміттєзвалищах у  Немовицькій громаді, зокрема у селі Зносичі та селі Тинне. Більше 20-ти годин працювала місцева пожежна охорона. Пожежі ліквідовано.

Зважаючи на вище викладене, вкотре нагадуємо та просимо всіх жителів громади бути пильними при самовільному вивезенні сміття, не спалювати його самостійно, адже шкода від самовільного й не контрольованого спалювання сміття становить велику небезпеку. Під час горіння твердо-побутових відходів, рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які несуть значну шкоду здоров’ю людини та додаткові витрати для громади.  Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків. Будьте свідомими! З турботою про довкілля та здоров'я кожного із нас.

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номерами телефонів нище наведеними до чергового місцевої пожежної охорони по території Немовицької сільської ради, які працюють цілодобово, адже кожна хвилина при виникненні пожежі має вирішальне значення.

с.Немовичі - тел. 099 292 12 73

с. Зносичі -  тел. 097 691 08 00