Відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 08.09.2023 15:57

8 вересня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді. Учасники засідання розглянули низку важливих питань.

Перше питання порядку денного стосувалось обговорення про розгортання та забезпечення «Пунктів незламності» у Немовицькій громаді, зокрема про забезпечення всіх пунктів незламності матеріально-технічними засобами, відповідно до постанови КМ України від 12.12.2022 № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності» та приведення їх у режим готовності - «сплячий режим».

Друге питання, яке було розглянуто на засідання комісії ТЕБ та НС – про виконання «наздоганяючої» (catsh-up) з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення громади.

З урахуванням доповідей та за результатами обговорення, були надані відповідні доручення щодо виконання протокольного рішення місцевої комісії ТЕБ та НС.