Благоустрій населеного пункту - спільна справа усіх його жителів!

Дата: 28.07.2023 17:01

Спільними зусиллями працівників комунальних закладів та місцевих жителів продовжуються роботи з благоустрою населених пунктів громади. Насамперед, триває скошування  трави, що є одним із елементів цієї комплексної роботи, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць, дворів та узбіччя доріг.

На території громади продовжується виконання суспільно-корисних  робіт, зокрема надання необхідної допомоги родинам загиблих та родинам мобілізованих до лав ЗСУ.

Силами ККП «Благосервіс» здійснено ліквідацію наслідків стихійного лиха, а саме розчищено  терериторію на Тинненському кладовищі та  відремонтовано  дах Тинненського ліцею.

Дякуємо всім небайдужим жителям громади хто долучився та допоміг швидше подолати наслідки стихійного лиха. Працюємо на благо нашої громади та спільно наближаємо перемогу.