Зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 12:25

Сьогодні, 31 травня, в Катеринівській та Тинненській початкових школах нашої громади лунають останні дзвоники. Це свято викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод.

Шановні школярі, учителі, батьки! Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Для учнів це свято знаменується не лише гарними оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла пора дітям, учителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок під мирним небом України.

З повагою

Немовицький сільський голова                                       Олександр ТРОХИМЕЦЬ