Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Перейменування вулиць

Дата: 25.05.2023 10:46
Кількість переглядів: 69

 

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиці Терешкової села Немовичі на вулицю Святослава Токарчука та залучення представників громадськості до розгляду пропозиції з даного питання, відповідно до ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24 жовтня 2012 р., на офіційному веб-сайті Немовицької сільської територіальної громади – https://nemovycka-gromada.gov.ua/ було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиці Терешкової в с.Немовичі.

Згідно даного інформаційного повідомлення з 25 березня по 25 травня 2023 р. включно приймалися зауваження та пропозиції громадян з питання перейменування вулиці Терешкової в с.Немовичі.

Організатор громадського обговорення – Немовицька сільська рада.

Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення:

перейменування вулиці Терешкової села Немовичі на вулицю Святослава Токарчука.

В обговоренні взяли участь жителі Немовицької сільської територіальної громади.

Обговорення проводилось у формі електронних консультацій з використанням офіційного веб-сайту Немовицької сільської ради та соціальних мереж протягом 2-х місяців з 25 березня 2023 року по 25 травня 2023 року включно. Пропозиції (зауваження) подавалися протягом 2-х місяців у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, шляхом надсилання листів на поштову адресу: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с. Немовичі, вул.. Центральна, 4; на електронну адресу: nemovychi_investycij@ukr.net; а також на офіційному веб-сайті(з лівої сторони «ПОСАДОВІ ОСОБИ» написати звернення), чи усній на особистому прийомі за адресою: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с.Немовичі, вул.. Центральна, 4.

Юридичні особи подавали пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструвались і не розглядались.

Під час проведення вищезазначених заходів пропозиції (зауваження) не надходили.

Рішення щодо перейменування вулиці буде розглянуте на черговому засіданні сесії Немовицької сільської ради.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь