Біль і розпач: на фронті загинув ще один Герой

Дата: 15.05.2023 12:34

Щодня Україна втрачає своїх найкращих синів і дочок у кровопролитній загарбницькій війні, яку веде росія. Щодня українців обпікає біль втрати своїх співвітчизників. Вкотре в нашій громаді відбудеться церемонія прощання з загиблим захисником, уродженцем Херсонської області – Котком Олександром Вікторовичем, 2004 року народження. Воїн загинув 11 травня 2023 року на околицях Бахмуту, поблизу населеного пункту Іванівське Донецької області.

Рідне село Героя знаходиться під окупацією, тому поховання відбудеться в селі Тинне, де захисник мав своє коріння, орієнтовно 17 травня (середа). Про точну дату та час повідомимо додатково.

Просимо всіх жителів громади вшанувати пам'ять Героя і зустріти живим коридором. Це найменше, що ми можемо зробити для воїна, який віддав своє молоде життя за мир і спокій на нашій землі.